Poplenerowa wystawa w Tucholi

W Książnicy Tucholskiej w grudniu 2011 roku otwarta została Poplenerowa Wystawa Międzynarodowego Pleneru Artystycznego „Powiat Tarnogórski - Powiat Tucholski 2011". Wystawę otworzyli Jan Przybysz - członek Zarządu Powiatu Tucholskiego oraz Sylwia Sobczak - naczelnik Wydziału Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu. Wśród przybyłych gości na wernisażu nie mogło zabraknąć delegacji z zaprzyjaźnionego Powiatu Tarnogórskiego w tym pracowników Starostwa Powiatowego oraz artystów, a także naszych lokalnych twórców, którzy brali udział w Międzynarodowym Plenerze Artystycznym „Powiat Tarnogórski - Powiat Tucholski 2011", który odbył się w dniach 25.07 - 9.08.2011. Powstałe prace inspirowane były urokiem ziemi tarnogórskiej oraz pięknem przyrody powiatu tucholskiego.
FILM Z WERNISAŻU