Powiatowa Reprezentacja Młodzieży świętowała Dzień Kobiet

9 marca w Zespole Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach Powiatowa Reprezentacja Młodzieży Powiatu Tarnogórskiego świętowała Międzynarodowy Dzień Kobiet. Imprezę przygotowała młodzież z klasy I Technikum Analitycznego, klasy III B LO i Szkoły Policealnej nr 1 pod kierownictwem Jarosława Wesołka – opiekuna PRM w "Chemiku". Po uroczystym powitaniu zebranych przez wicedyrektor Monikę Franusik zebrane w auli opiekunki Powiatowej Reprezentacji Młodzieży, a także uczennice i nauczycielki ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu tarnogórskiego wysłuchały życzeń, aby każdy ich dzień był przepojony szacunkiem i wyrozumiałością ze strony mężczyzn i by ich uroda i kondycja raziła w oczy każdego dnia.
Do życzeń dołączono muzyczną niespodziankę. Dawid Sarnik z klasy I Technikum Analitycznego zagrał na trąbce utwór „Strangers in the Night” Franka Sinatry.
Nauczycielki Szkoły Policealnej przygotowały trzy wykłady pokazujące jak w praktyce spełnić życzenia wygłoszone przez konferansjera. Fakty i mity o suplementach przedstawiła Agata Mazur, z kolei Bogusława Mikołajczyk opowiedziała o masażu jako o sztuce dotyku, zaś Agnieszka Orłowska-Ferez - o najnowszych trendach w zdobieniu paznokci.
Po poczęstunku ufundowanym przez Starostwo Powiatowe panie mogły skorzystać z atrakcji przygotowanych przez słuchaczy Szkoły Policealnej nr 1 w Chemiku pod opieką nauczycielek Moniki Tomczyk-Szmerdt, Sylwii Magdy, Agaty Mazur oraz laborantki Celiny Pytel.
W pracowni farmaceutycznej poznawały tajniki pracy farmaceuty, w pracowni kosmetycznej mogły zadbać o swoje paznokcie czy wykonać hennę, a w pracowni masażu zrelaksować się.
W uroczystości wzięła udział Katarzyna Wilk, opiekunka Powiatowej Reprezentacji Młodzieży z Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego.

Powiatowa Reprezentacja Młodzieży świętowała Dzień Kobiet
budzet partycypacyjny