Wakacyjna oferta szpitala powiatowego

W związku z koniecznością wdrożenia reformy oświaty, a co za tym idzie nowymi wyzwaniami i doświadczeniami czekającymi pracowników oświaty i wychowania, Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A. przygotował dla nich na zbliżający się okres wakacyjny ofertę usług rehabilitacyjnych, które znacząco mogą wpłynąć na poprawę samopoczucia i podratowanie zdrowia oraz komfortu psychicznego. W przyjaznej atmosferze profesjonalny i doświadczony personel przygotuje indywidualny plan zabiegów wraz z usługą gratisową. Zachęcamy do skorzystania z oferty szpitala. Szczegóły - pod numerem telefonu 32 390 82 62.