Serdeczne życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

27 maja przypada 27. rocznica pierwszych wolnych wyborów do rad gmin i miast. Tego dnia obchodzony jest Dzień Samorządu Terytorialnego, będący świętem wszystkich osób współtworzących samorządy terytorialne w Polsce.

Z okazji tego święta chcemy złożyć serdeczne życzenia burmistrzom, wójtom, radnym, a przede wszystkim pracownikom samorządowym zatrudnionym w urzędach i jednostkach samorządowych na terenie naszego powiatu.

Dziękujemy Państwu za codzienną pracę dla dobra lokalnych społeczności. To dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu rozkwitają nasze „małe ojczyzny”.

Służba publiczna nie zawsze bywa zadaniem łatwym. Potrzeba wiele cierpliwości, zrozumienia, co dzień trzeba starać się sprostać oczekiwaniom wspólnot samorządowych. Aby dobrze służyć ludziom trzeba ich lubić, szanować i wsłuchiwać się w ich potrzeby. Warto podejmować starania, bo przynosi to ogromną satysfakcję.

Życzymy z całego serca, by Państwa codzienne wysiłki były zauważane i doceniane, aby społeczności, na rzecz których pracujecie, wspierały Wasze inicjatywy. Życzymy Państwu dużo sił i zapału do pracy oraz powodzenia i spokoju w życiu prywatnym.

Starosta Tarnogórski Krystyna Kosmala oraz Członkowie Zarządu Powiatu Tarnogórskiego

Radni oraz Przewodniczący Rady Powiatu Tarnogórskiego Adam Chmiel

budzet partycypacyjny