Zaproszenie do udziału w projekcie na miejsce przyjazne osobom z niepełnosprawnością

Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Tarnogórskim zaprasza do udziału w projekcie, którego celem jest wyznaczenie miejsc przyjaznych osobom z niepełnosprawnością. Miejsca uznane za przyjazne osobom z niepełnosprawnością zostaną oznaczone specjalnym logo, a instytucje wyróżnione dyplomem uznania za starania związane z udogodnieniem funkcjonowania osobom z niepełnosprawnością w życiu społecznym.

W celu umożliwienia zapoznania się z warunkami udziału w projekcie, dołączam wykaz kryteriów (stanowiący jednocześnie formularz zgłoszeniowy), dotyczących udziału w projekcie.

W przypadku wyrażenia chęci wzięcia udziału w projekcie, uprzejmie proszę o wypełnienie i przesłanie w/w kwestionariusza na adres e-mail: pfron@tarnogorski.pl w terminie od 14.06.2017 r. do 31.08.2017 r.
Jednocześnie pragnę poinformować że w dniach 1- 14.09.2017 r. zespół złożony z osób z niepełnosprawnością odwiedzi Państwa budynek/lokal, w celu dokonania oceny informacji zawartych w przesłanym kwestionariuszu.

W przypadku wątpliwości zapraszam do kontaktu z Panią Gabrielą Kowalską (508 136 590) lub Iloną Koptyńską (606 838 495).

Kryteria dotyczące udziału w projekcie dotyczącym wyznaczania.doc70 KB
budzet partycypacyjny