Spotkanie Powiatowej Rady Biznesu

Powiatowa Rada Biznesu z udziałem starosty Krystyny Kosmali została reaktywowana i spotkała się na posiedzeniu w Starostwie Powiatowym 1 sierpnia. Na pierwszym posiedzeniu dokonano wyboru przewodniczącego, którym został Mariusz Długajczyk.

W spotkaniu uczestniczyli, oprócz Starosty Tarnogórskiego, wicestarosta Stanisław Torbus, burmistrz Tarnowskich Gór Arkadiusz Czech, burmistrz Radzionkowa Gabriel Tobor, burmistrz Kalet Klaudiusz Kandzia, burmistrz Miasteczka Śl. Krzysztof Nowak, wójt Świerklańca Marek Cyl, wójt Ożarowic Grzegorz Czapla oraz wójt Tworoga Eugeniusz Gwóźdź. Grono przedsiębiorców reprezentowali: Ireneusz Popiół, Klaudiusz Siwiec, Marek Hernas, Eugeniusz Orłowski, Artur Freidberg oraz Mariusz Długajczyk.

Spotkanie Powiatowej Rady Biznesu
budzet partycypacyjny