Nabór wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu Śląskie. Inwestujemy w talenty - III edycja

Zarząd Województwa Śląskiego wyznaczył termin naboru wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu Śląskie. Inwestujemy w talenty – III edycja oraz zatwierdził wzory dokumentów niezbędnych do jego realizacji.

Termin naboru został ustalony na okres od 25 września 2017 r. do 27 października 2017 r.

Celem Projektu jest wsparcie młodzieży uzdolnionej w zakresie języków obcych, przedmiotów matematycznych, informatycznych lub przyrodniczych poprzez przyznanie stypendiów naukowych w wysokości 500 zł miesięcznie w okresie trwania zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017/2018. Adresatami projektu są wszyscy uczniowie klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych (publicznych lub niepublicznych o uprawnieniach szkół publicznych), w tym liceów ogólnokształcących, techników oraz szkół branżowych I stopnia.

Więcej informacji pod linkiem: https://efs-stypendia.slaskie.pl/content/nabor-wnioskow-o-przyznanie-sty...

Śląskie. Inwestujemy w talenty - III edycja.pdf518.17 KB