Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora w Budowlance

Wczoraj 9 listopada w Zespole Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora. W zaciętej rywalizacji uczestniczyły trzy zespoły: Reprezentacja Uczniów Budowlanki, Reprezentacja Nauczycieli Budowlanki oraz drużyna Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach. Turniej został zorganizowany z okazji zakończenia remontu sali gimnastycznej. Zawody wygrała drużyna Starostwa Powiatowego. Drugie miejsce zajęli "Uczniowie", a trzecie "Nauczyciele" Budowlanki. Starostwo Powiatowe w turnieju reprezentowali: Krystyna Wilczek, Seweryn Cierpioł, Michał Kampa, Sławomir Kubica, Krzysztof Siwy i Tomasz Bonk.

(zdjęcia: Tomasz Michali)

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora w Budowlance