Bal Charytatywny dla Sebastiana Ochmana

20 stycznia o godz. 20.00 w Pałacu w Rybnej odbędzie się Bal Charytatywny. Bilety kosztują 380 zł od pary. Można je kupować od 3 stycznia w parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła oraz w Pałacu w Rybnej. Dochód zostanie przeznaczony na kosztowną operację przywrócenia wzroku tarnogórzaninowi Sebastianowi Ochmanowi.

Organizatorami Balu są: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oraz parafia pw. św. św. Apostołów Piotra i Pawła w Tarnowskich Górach. Oprawę muzyczną zapewnią New Transformation - Kwintet Adama Snopka i Barbara Lubos-Święs. W programie m.in. pokazy sztuk walki, aukcja dobroczynna oraz sztuczne ognie. Więcej na plakacie.

Bal Charytatywny dla Sebastiana Ochmana
Wybory samorzadowe