Termomodernizacja Sempy na ukończeniu!

Kończy się termomodernizacja budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach. Zniknęły rusztowania i widać już odnowioną elewację. Obecnie wykonywane są jeszcze niezbędne poprawki i prace wykończeniowe. Odbiór inwestycji jest planowany w maju 2018 roku.

Na remont i docieplenie budynku Powiat otrzymał dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 1 725 716,14 zł. Całkowity koszt tego przedsięwzięcia to 2 526 729,78 zł . Zakres robót budowlanych obejmował w szczególności termomodernizację budynku poprzez wykonanie m.in. docieplenia ścian zewnętrznych, docieplenia ścian piwnic i ścian fundamentowych, docieplenia stropu ostatniej kondygnacji budynku, wymianę drzwi zewnętrznych oraz wymianę instalacji centralnego ogrzewania.

Termomodernizacja Sempy na ukończeniu!

na sprzedaz