System Triage w tarnogórskim szpitalu

Informujemy, że od 1 czerwca br. w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym WSP S. A. w Tarnowskich Górach funkcjonuje system Triage. Triage to system, dzięki któremu pacjenci zaopatrywani są w odpowiedniej kolejności, zależnej od stopnia obrażeń i rodzaju zachorowań.

System jest tak zorganizowany, aby zapewnić pacjentowi niezbędną pomoc w odpowiednim czasie. Każdej grupie pacjentów nadano kolor: czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony i niebieski (w formie kolorowej opaski na rękę), do którego jest przypisany maksymalny czas w jakim powinien nastąpić kontakt z lekarzem diagnozującym.

O kolejności zaopatrzenia pacjentów w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w WSP S. A. w Tarnowskich Górach NIE DECYDUJE CZAS ZGŁOSZENIA SIĘ / PRZYBYCIA DO SOR ale jego stan kliniczny oraz stopień zagrożenia życia i zdrowia.

na sprzedaz