Złóż wniosek o stypendium!

Przypominamy, że tylko do 10 lipca w kancelarii Starostwa Powiatowego (ul. Karłuszowiec 5, parter, pokój nr 1) przyjmowane będą wnioski o przyznanie stypendium dla uczniów. O stypendia starać się mogą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych po pierwszym roku nauki, będący mieszkańcami powiatu tarnogórskiego. Średnia ocen ucznia za rok poprzedzający ubieganie się o stypendium musi wynosić co najmniej 4,8 a dodatkowo musi on wykazać się innymi osiągnięciami (sukcesy naukowe, artystyczne, sportowe lub praca w wolontariacie).

Warunki uzyskania stypendium dla uczniów określa uchwała nr XXIV/249/2012 Rady Powiatu w Tarnowskich Górach z dnia 29 maja 2012 roku w sprawie: przyjęcia zasad i trybu przyznawania Stypendiów Powiatu Tarnogórskiego uzdolnionej młodzieży Powiatu Tarnogórskiego ze zmianami wprowadzonymi uchwałą XXVI/306/2012 Rady Powiatu w Tarnowskich Górach z dnia 28 sierpnia 2012 roku.

Szczegółowe zasady i warunki jakie musi spełniać stypendysta oraz wzór wniosku do pobrania znajdują się w załącznikach.

Dodatkowe informacje dotyczące stypendiów można uzyskać w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu pod numerem telefonu 32 381 37 69.

ZałącznikWielkość
Zasady i tryb przyznawania Stypendiów Powiatu Tarnogórskiego uzdolnionej młodzieży Powiatu Tarnogórskiego_0 (1).doc70.5 KB
DRUK - Wniosek o stypendium dla uczniów_0a.doc33 KB
Wybory samorzadowe