Wernisaż wystawy Pawła Jacha "Obecność"

Zapraszamy do Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim na wernisaż wystawy Pawła Jacha "Obecność". W czasie wernisażu - 3 sierpnia godz. 18.00 - z pięknym recitalem wystąpi Jolanta Literska z akompaniamentem pianisty Tadeusza Leśniaka. Tytuł "Wyraj balladowy" (wyraj to stare słowiańskie słowo oznaczające baśniową krainę, do której na zimę odlatują ptaki) zapowiada repertuar w sam raz na lato - relaksujące, liryczne ballady. Wokalistka śpiewała już w CKŚ przy okazji wernisażu "10 wizji raju". Tadeusz Leśniak to pianista, aranżer i kompozytor, który współpracował z większością gwiazd polskiej estrady i jazzu (Maryla Rodowicz, Skaldowie, Maanam, Andrzej Zaucha, Zbigniew Wodecki, Krystyna Prońko, Grażyna Łobaszewska, Elżbieta Adamiak).

Wybory samorzadowe
budzet partycypacyjny