Konkurs "Pocztówka na sto lat - moja Niepodległa"

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach zaprasza do udziału w konkursie plastycznym "Pocztówka na sto lat – moja Niepodległa". Prace konkursowe można zgłaszać do 21 września br. Najlepsze trafią na okolicznościowe pocztówki, które zostaną przekazane do polskich placówek dyplomatycznych.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, średnich, młodzież i dorośli z warsztatów terapii zajęciowej oraz seniorzy z województwa śląskiego.

Przedsięwzięcie uzyskało dofinansowanie w ramach rządowego programu "Niepodległa" w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Więcej informacji na stronie Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach: http://www.katowice.uw.gov.pl/aktualnosci/zaprojektuj-pocztowke-dla-niep...

budzet partycypacyjny
na sprzedaz