Wystawa "Kochamy naszą dużą i małą Ojczyznę" w Galerii Kałamarz

Wraz z Tarnogórskim Stowarzyszeniem Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszamy do oglądania wystawy pt.: Kochamy naszą dużą i małą Ojczyznę. Wystawę można zobaczyć w Galerii Kałamarz w Tarnowskich Górach (ul Górnicza 7).

Ekspozycja jest "efektem" pleneru malarskiego dla sympatyków Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który odbył się 2 i 3 czerwca w Pałacu w Rybnej. Tematem prac były ciekawe miejsca w Tarnowskich Górach. W plenerze uczestniczyli dorośli i grupa dzieci.

Grupa malarska prowadzona jest przez Beatę Hetmańczyk, prezes Stowarzyszenia Artystów Śląskich "Staś" i istnieje od 2016 roku. Wystawa potrwa do końca października. Zapraszamy.

Wystawa "Kochamy naszą dużą i małą Ojczyznę" w Galerii Kałamarz