Podziękowanie za współpracę

Wczoraj, 30 października na ostatniej w tej kadencji sesji Rady Powiatu Tarnogórskiego starosta Krystyna Kosmala podziękowała wójtom i burmistrzom za ostatnie lata współpracy oraz wsparcie dla realizowanych przez Zarząd Powiatu przedsięwzięć. W trakcie minionej kadencji, w moim odczuciu, podziękowanie i wyrazy wdzięczności należą się wszystkim włodarzom gmin powiatu tarnogórskiego. Dzięki konstruktywnej współpracy z gminami Zarządowi Powiatu Tarnogórskiemu udało się zrealizować wiele projektów. Za tą współpracę dla poczynań Powiatu, za wsparcie finansowe, wszystkim wójtom i burmistrzom pragnę serdecznie podziękować - mówiła starosta. Podziękowania i okolicznościowe upominki otrzymali: Arkadiusz Czech Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry, Gabriel Tobor Burmistrz Miasta Radzionków, Klaudiusz Kandzia Burmistrz Miasta Kalety (nieobecny), Krzysztof Nowak Burmistrz Miasteczka Śląskiego, Grzegorz Czapla Wójt Gminy Ożarowice, Jan Murowski Wójt Gminy Krupski Młyn, Eugeniusz Gwóźdź Wójt Gminy Tworóg, Marek Cyl Wójt Gminy Świerklaniec i Wiesław Olszewski Wójt Gminy Zbrosławice.

Podziękowanie za współpracę
Wybory samorzadowe