Starostwo będzie czynne w sobotę, 17 listopada!

Starosta Tarnogórski informuje, że dzień 17 listopada 2018 r. (tj. SOBOTA) w zamian za dzień 24 grudnia 2018 r. (tj. poniedziałek – WIGILIA) dla Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach będzie dniem roboczym. Urząd będzie czynny w godzinach 7.30 – 15.30 (nie dotyczy punktu przyjmowania i wydawania dokumentów paszportowych zlokalizowanego w budynku Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach przy ulicy Karłuszowiec 5).

Godziny urzędowania i przyjmowania stron w poszczególnych wydziałach dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej(www.bip.tarnogorski.pl) w zakładce Godziny urzędowania Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach.

Starostwo będzie czynne w sobotę, 17 listopada!
Wybory samorzadowe