Otwarty konkurs ofert w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.
Szczegółowe informacje m.in. o:
- wysokości środków publicznych przeznaczonych na realizację zadania;
- zasadach przyznawania dotacji;
- terminach i warunkach realizacji zadania
znajdują się w treści uchwały nr 11/58/2019 Zarządu Powiatu Tarnogórskiego z dnia 24 stycznia 2019 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w roku 2019 w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu, która dostępna jest w załączniku.
Termin składania ofert upływa w dniu 28 lutego 2019 roku.

Ogłoszenie - treść uchwały.pdf2.35 MB