Ogłoszenie naboru przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej w dziedzinie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza nabór do komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w roku 2019 w dziedzinie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego.

Zgłoszenia należy złożyć w formie pisemnej i dostarczyć do Kancelarii Starostwa Powiatowego, ul. Karłuszowiec 5, 42-600 Tarnowskie Góry, (parter pok. nr 1) w terminie do 25 lutego 2019 roku.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego.

uchwała ochrona sr.pdf1.38 MB