Kolejne zapytanie ofertowe PASUSZ

14 marca br. Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej - instytucja odpowiedzialna w projekcie za realizację kursów dla uczestników projektu ogłosiła na bazie konkurencyjności kolejne zapytanie ofertowe. Tym razem dotyczy ono 20 kursów zawodowych dla młodzieży tarnogórskich szkół zawodowych uczestniczących w projekcie. Są to : 1. kurs AutoCad lub równoważny, 2. Fotografia produktowa/reklamowa 3. Kurs na wózek widłowy z bezpieczną wymianą butli 4. ECDL Standard lub równoważny 5. Kurs baristy 6. Kurs certyfikowany z języka migowego 7. Kurs cukierniczy I stopnia 8. Kurs wizażu i stylizacji 9. Kurs kontroli jakości badań laboratoryjnych oraz weryfikacji błędu 10. Kurs na suwnice, wciągniki i wciągarki sterowane z poziomu roboczego oraz żurawie stacjonarne warsztatowe 11. Kurs obsługi automatycznych urządzeń diagnostycznych 12. kurs przygotowawczy dla stewardes i stewardów 13. Kurs sommelierski 14. Kurs spawania 15. Kurs - modelowanie 3D 16. Kurs operatora kop arko-ładowarki 17. kurs SEP lub równoważny 18. Kurs - stylizacja paznokci 19. Kurs UNITY 3D poziom podstawowy 20. Kurs - upięcia i koki .

Zapytanie ofertowe dostępne jest tutaj ttp://www.okst.pl/projekty-w-trakcie-realizacji/rekrutacja-wykonawcow-szkolen-zawodowych.html