Nowe oświetlenie parkowe w Nakle Śląskim

Przy alejkach w parku Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim pojawiły się nowe lampy. Stare, wysokie, betonowe słupy zostały zastąpione przez nowoczesne, ledowe oświetlenie. Dziś, Zarząd Powiatu Tarnogórskiego dokonał odbioru końcowego inwestycji. Latarnie w parku zostały ustawione w ramach zwycięskiego projektu II edycji Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego, którego autorem był Jarosław Wasążnik, przewodniczący rady gminy Świerklaniec. Nowe oświetlenie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa osób korzystających z parku i odwiedzających Centrum Kultury Śląskiej. Koszt tego zadania wraz z projektem wyniósł ponad 250 000 zł. Wykonawcą był Zakład Instalacji Elektrycznych „CAGRO” Sp. z o.o. z Radzionkowa.

Nowe oświetlenie parkowe w Nakle Śląskim