Konkurs ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Tarnogórskiego z zakresu pomocy społecznej obejmującego prowadzenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Powiecie Tarnogórskim

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Tarnogórskiego z zakresu pomocy społecznej obejmującego prowadzenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Powiecie Tarnogórskim.

Szczegółowe informacje znajdują się w treści uchwały nr 29/152/2019 Zarządu Powiatu Tarnogórskiego z dnia 23 kwietnia 2019 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizacje zadania publicznego Powiatu Tarnogórskiego z zakresu pomocy społecznej, która dostępna jest w załączniku.

Ponadto zamieszczamy Rozporządzenie Przewodniczącego Komitetu do Spraw Pożytku Publicznego z dnia 24 października 2018 roku w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań – Dz. U. z 2018 r., poz. 2057.

Uchwała Zarządu Powiatu Tarnogórskiego z dnia 23 kwietnia 2019 roku2.59 MB
Rozporzadzenie Przewodniczącego Komitetu do Spraw Pożytku publicznego443.78 KB