Konkurs ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Tarnogórskiego w roku 2019 i 2020 w dziedzinie działalności na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w obszarze aktywizacji zawodowej.

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Tarnogórskiego w 2019 i 2020 roku w dziedzinie działalności na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w obszarze aktywizacji zawodowej w ramach projektu „Teraz MY” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Szczegółowe informacje znajdują się w treści uchwały nr 30/155/2019 Zarządu Powiatu Tarnogórskiego z dnia 29 kwietnia 2019 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Tarnogórskiego w roku 2019 i 2020 w dziedzinie działalności na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w obszarze aktywizacji zawodowej w ramach projektu „Teraz MY” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, która dostępna jest w załączniku.

Ponadto zamieszone zostało Rozporządzenie Przewodniczącego Komitetu do Spraw Pożytku Publicznego z dnia 24 października 2018 roku w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań – Dz. U. z 2018 r., poz. 2057.

ZałącznikWielkość
Uchwała nr 30/155/2019 Zarządu Powiatu Tarnogórskiego z dnia 29 kwietnia 2019 roku4.26 MB
Rozporzadzenie Przewodniczącego Komitetu do Spraw Pożytku Publicznego443.78 KB