27 maja - Małe Granty Senioralne Warsztay

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego planuje ogłoszenie naboru wniosków w ramach tzw. małych grantów dla organizacji seniorskich i działających na rzecz seniorów na terenie województwa śląskiego.

Aby umożliwić seniorom aplikowanie o środki Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego organizuje cykl warsztatów, na których będzie służył pomocą w przygotowaniu wniosków.

Dla organizacji seniorskich działających na terenie powiatu tarnogórskiego warsztaty odbędą się w najbliższy poniedziałek tj. 27 maja 2019 r. o godz. 11:00-15:00 w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Karłuszowiec 5 pok. 304 (sala sesyjna).

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach.

W załączeniu niezbędna informacja dla potencjalnych uczestników spotkania.

Informacja - warsztaty Tarnowskie Góry.pdf295.41 KB
plakat ROPS warsztaty.jpg162.29 KB